HAKKIMIZDA

Lanoso.com, LANOSO İPLİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED firmasının resmi internet sitesidir.

Lanoso.com ve bu isimle açılmış tüm hesaplar firmamızın E-Ticaret yüzünü oluşturmaktadır.

                Kurucumuz Ayhan Bodur 1987 yılından itibaren Tuhafiye ürünleri sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Birçok marka ile sadece Türkiye de değil tüm dünyaya ürünlerini tanıtmıştır. Büyüyerek devam eden firmamız “içinizi ısıtır” sloganıyla 2010 yılında Lanoso Markası ile Faaliyetlerine devam etme kararı almıştır.

                Gelişmiş teknolojik tesis yapısıyla portföyünde pamuk, yün, akrilik, polyester, polyamid, viskon, merserize ve alpaca gibi doğal ve sentetik hammaddelerden üretilmiş iplikleri bünyemizde bulundurmaktayız.

                Yazlık-Kışlık-Bebek gibi ana kategorilerinin yanında örgü severlerin ihtiyacını duyacağı, talep edilen iplik türlerinin tamamına yakınının üretimini yapmaktayız.

                Ürün kalitesi, canlı renkleri, yumuşak dokusu ve uzun ömürlü yapısıyla siz örgü severlerin hep tercihi olmuşuzdur. Tüm dünyada en trend modelleri en geniş renk paletlerini takip ederek ülkemizde üretimini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle ürün çeşitliliğimizi ve renk seçeneklerimizi sürekli güncel ve canlı tutmaktayız. Bu vizyonumuzdan vazgeçmeyerek sektörün hep öncü firmalarından olacağız.

                %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HEDEFİYLE ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA SİZ ÖRGÜ SEVERLERLE BİRLİKTE BU YOLDA DOLU DİZGİN YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ. ÖRGÜYLE KALIN SEVGİYLE KALIN.

SAYGILAR

 

LANOSO İPLİKÇİLİK TEKSTİL TİC. ve SAN. LTD. STİ.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.